ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

زمانبندي ثبت نمرات پايان ترم در سامانه هم آوا

قابل توجه اساتید محترم و دانشجویان گرامی

بر اساس آخرین تقویم آموزشی ابلاغی دانشگاه جامع علمی کاربردی، مهلت ثبت نمره امتحانات پایان ترم 982 توسط مدرس در سامانه از تاریخ 99/4/21
لغایت 99/5/24 و برای خاص درس کارورزی تا 99/6/31 در نظر گرفته شده است
از این رو نکاتی چند یادآوری می شود.
1⃣ سعی شود در این اولین فرصت ممکن نمره ها در سامانه ثبت شود و ثبت نمره به روزها و ساعات پایانی مهلت تعیین شده به تعویق نیفتد تا به جهت حجم ورودی ها و نیز احتمال قطع و وصل سامانه با مشکل عدم ثبت مواجه نشوید.

2⃣ در خصوص درس کارورزی رعایت مسائل ذیل ضروری است :

1_2 تمام فرم های دفترچه ( اعم از فرم های الف، معرفی به کارورزی، گزارش های پیشرفت هفتگی و ماهانه، گزارش بازدید های مدرس، ارزیابی پایانی توسط مربی یا سرپرست، ارزیابی پایانی توسط مدرس، ارزیابی نهایی توسط دفتر کارورزی مرکز) به همراه گزارش جامع (نهایی) همراه دفترچه باید به صورت دقیق تنظیم٬ تکمیل وبه تایید استاد رسیده تحویل دفتر کارورزی مرکز شود تا پس از تایید شکلی و ظاهری دفترچه توسط این مرکز، مدرس اقدام به ثبت نمره نماید.

2_2 بدیهی است در صورت نقص در هر یک از پارامترهای یاد شده دفترچه مورد تایید مرکزقرا ر نخواهد گرفت و مدرس محترم هم نباید اقدام به ثبت نمره نماید چراکه در غیر اینصورت برای دفترچه های غیرقابل قبول حق التدریس پرداخت نخواهد شد.

3_2 دانشجویان محترم نیز باید با توجه به فرصت باقیمانده نهایت هماهنگی و همکاری را با مدرس محترم و دفتر کارورزی مرکز داشته باشند و سعی نمایند به گونه‌ای دفترچه کارورزی را تهیه و آماده تحویل نمایند تا فرصت کافی برای انجام سیر مراحل یاد شده باشد و در مورد آخرین فرصت تحویل دفترچه به مدرس با ایشان هماهنگی لازم را به عمل آورند. بدیهی است مسئولیت هرگونه تاخیر در تحویل دفترچه کارورزی در زمان های تعیین شده توسط مدرس و مرکز به عهده دانشجو خواهد بود و هیچ عذری پذیرفته نخواهد شد.


مدیریت آموزش و پژوهش مرکز
۶ مرداد ۱۳۹۹

کلاس مجازی

11653730 147

  new9

آدرس مرکز

قم - میدان شهید محلاتی - بلوار شهید محلاتی

کد پستی: 37149-67964

تلفن های تماس دانشگاه

     

     025-37232090

     025-37232040