ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

قابل توجه دانشجویان محترم پیرامون امتحانات مجازی پایان نیمسال 982

قابل توجه دانشجویان محترم پیرامون امتحانات مجازی پایان نیمسال 982

 

1-کلیه امتحانات دروس متمرکز از سوی دانشگاه جامع به صورت سراسری و در همان تاریخهای اعلام شده (جدول شماره3برنامه امتحانات) به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

2-کلیه امتحانات سایر دروس صرفاً نظری و یا بخش نظری دروس نظری عملی از سوی مرکز و طبق همان برنامه و زمان امتحانی اعلام شده ( جداول شماره 1 و 2) به صورت مجازی برگزار میگردد.

3-کلیه امتحانات دروس صرفاً عملی و یا بخش عملی دروس نظری عملی توسط مدرسین مربوط با رعایت پروتکلهای بهداشتی و به صورت صرفاً حضوری برگزار می شود.

4-سؤالات امتحانات مجازی ( ردیف 2 فوق) با تشخیص مدرس محترم به یکی از 3 روش صرفاً تستی، صرفاً تشریحی و یا ترکیبی از تستی تشریحی طراحی ودر سامانه امتحان مجازی بارگذاری می شود.

5-مدت زمان پاسخگویی برای سؤالات صرفاً تستی با در نظر گرفتن تعداد سؤالات از 28 تا 40 دقیقه ( هر سؤال 5/0 نمره با یک دقیقه زمان)  و برای سؤالات صرفاً تشریحی یا ترکیبی از تستی تشریحی با در نظر گرفتن تعداد و نوع سؤالات و نظر مدرس حداکثر تا 90 دقیقه زمان در نظر گرفته میشود.

6-مسئولیت تدارک رایانه و اتصال به اینترنت در روز و ساعت آزمون برعهده خود دانشجو خواهد بود.

7-دانشجو میتواند از کامپیوتر شخصی، لب تاپ، تبلت و گوشی هوشمند که امکان ورود به سامانه را داشته باشد استفاده کند و به آدرس  http://lmst.jde.ir/qm وارد سامانه امتحانات شود . رمزکاربری و کلمه عبور جهت ورود به سامانه امتحانات متعاقباً اعلام  خواهد شد. امکان دسترسی دانشجو به آزمون مربوطه قبل از شروع بازه زمانی آزمون وجود ندارد.

8-کلیه دانشجویان لازم است با آمادگی و آشنایی قبلی نحوه ورود به سامانه، مطابق برنامه امتحانی خود رأس ساعت مقرر با نام کاربری و رمز سامانه هم آوا وارد سامانه امتحانات مجازی شوند و پس از انتخاب درس، سؤالات امتحانی خود را در مدت زمان تعیین شده پاسخ دهند.

9-دانشجو در بدو ورود به سامانه امتحانات، باید ضمن تأیید تعهدنامه مبنی بر پذیرش عواقب ارتکاب تخلف و یا تقلب در آزمون؛ باید به ثبت نام پدر، شماره شناسنامه و شماره ملی، نام مدرس و تعداد جلسات برگزار شده (حضوری یا مجازی) خود در مدت 2 دقیقه بپردازد تا بتواند به سؤالات آزمون پاسخ دهد.

10-جهت اطلاع از جزئیات بیشتر پیرامون نوع و نحوه سؤالات و چگونگی پاسخ دادن به آنها و نحوه بارگذاری ،زمان و چگونگی پایان امتحانات و یا دسترسی به نمره مذکور و ... به ابلاغیه بارگذاری شده در سایت مرکز مراجعه شود.

مدیریت آموزش و پژوهش مرکز امتحانات (18/4/1399)  

کلاس مجازی

11653730 147

  new9

آدرس مرکز

قم - میدان شهید محلاتی - بلوار شهید محلاتی

کد پستی: 37149-67964

تلفن های تماس دانشگاه

     

     025-37232090

     025-37232040